Los Angeles RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Los Angeles RPG

Los Angeles
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:14 am
Latest topics
» Да броим до 1000
Във физкултурния салон. EmptyВто Яну 17, 2012 5:10 pm by Кери.

» Паркът "White Labelle"
Във физкултурния салон. EmptyЧет Яну 05, 2012 8:01 pm by Катрин

» Аватара или подписа?
Във физкултурния салон. EmptyЧет Яну 05, 2012 7:49 pm by Катрин

» Асоциации
Във физкултурния салон. EmptyЧет Яну 05, 2012 7:47 pm by Катрин

» Bar 'Corner'
Във физкултурния салон. EmptyПон Яну 02, 2012 4:53 pm by Sophia Hendricks

» ~~One Day~~
Във физкултурния салон. EmptyПон Яну 02, 2012 3:08 pm by Екатерина Харт

» Мадрид 2000 година
Във физкултурния салон. EmptyПет Дек 30, 2011 2:43 pm by Кери.

» Да броим наобратно от 10 000
Във физкултурния салон. EmptyПет Дек 30, 2011 2:33 pm by Кери.

» Алеееееекс Петифъъъъъър манияяяяяяя <3333333
Във физкултурния салон. EmptyПет Дек 30, 2011 2:31 pm by Кери.

Top posters
Катерина Петрова
Във физкултурния салон. EmptyВъв физкултурния салон. YtWoLВъв физкултурния салон. Empty 
Шарлот Петрова.
Във физкултурния салон. EmptyВъв физкултурния салон. YtWoLВъв физкултурния салон. Empty 
Катерина Билсан
Във физкултурния салон. EmptyВъв физкултурния салон. YtWoLВъв физкултурния салон. Empty 
Али
Във физкултурния салон. EmptyВъв физкултурния салон. YtWoLВъв физкултурния салон. Empty 
Анди.
Във физкултурния салон. EmptyВъв физкултурния салон. YtWoLВъв физкултурния салон. Empty 
Екатерина Харт
Във физкултурния салон. EmptyВъв физкултурния салон. YtWoLВъв физкултурния салон. Empty 
Катрин
Във физкултурния салон. EmptyВъв физкултурния салон. YtWoLВъв физкултурния салон. Empty 
Alison O'Conner
Във физкултурния салон. EmptyВъв физкултурния салон. YtWoLВъв физкултурния салон. Empty 
Erin Silver
Във физкултурния салон. EmptyВъв физкултурния салон. YtWoLВъв физкултурния салон. Empty 
Сайръс Гримел
Във физкултурния салон. EmptyВъв физкултурния салон. YtWoLВъв физкултурния салон. Empty 
Гласувайте за нас
Във физкултурния салон. Bg_top10

 

 Във физкултурния салон.

Go down 
АвторСъобщение
Али
Вампир
Вампир
Али


Брой мнения : 169
Points : 271
Join date : 30.11.2011

Във физкултурния салон. Empty
ПисанеЗаглавие: Във физкултурния салон.   Във физкултурния салон. EmptyНед Дек 04, 2011 5:06 pm

След като последния звънец би,събрах нещата си и тръгнах към физкултурния салон.Влязох в съблекалнята и си сложих мажоретния костюм.Вързах дългата си коса на опашка и набутах дрехите и учебниците в шкафчето си.Взех помпоните и влязох в салона,където имаше само едно момиче от отбора-Елена.Тя беше много слаба и имаше бяло лице.Беше много красива.Имаше дълга кестенява коса и кафяви очи.Лично на мен тя ми беше най-симпатична от другите префърцунени снобки.Отидох при нея и я поздравих:
-Хей Ел как си?-Казах аз и се усмихнах на Елена.
Цялата бях отпаднала и ми беше зле.Не бях спала цяла нощ.Гладът ми напираше,а приятното ухание на прасната кръв на Ел.Едвам се сдържах да не й налетя,но все пак ми беше приятелка.Какво ли щях да правя?Може би да мина през болницата и да пийна кръв?Нямах търпение проклетата репетиция за мача в събота да мине.Щях да използвам вампирската си сила и да изтичам бързо-бързо до болницата.На лекарите не им пука кой пие от кръвта.Все пак повечето от тях са вампири.Затова са там.Винаги имат топла кръв под ръка.Аз си имах едно приятелче.Той е доктор,който може да се каже,е влюбен в мен и затова ми даваше кръв всеки път,когато слабото ми краченце прекрачеше прага на лечебницата.Глада напираше,а имаше още един час до началото на репетицията.Щях да умра.Все пак да си гладен не е най-приятното чувство,според мен.Дори влизаше в списъка на най-неприятното чувство в живота на един вампир.Огледах гладко лакираните си нокти и запуфтях.
-Май не ти е ден,а?-Попитах момичето,което изглеждаше отегчено от мълчанието ми.Какво можех да направя?Да,определено,когато не съм гладна съм ужасно приказлива,но сега отворя ли си устата корема ми започва да къкрори.
Върнете се в началото Go down
 
Във физкултурния салон.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Физкултурен салон
» Фризьорски салон "Визаж"
» Салон за красота "Beauty girl"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles RPG :: Градът :: Гимназия-
Идете на: