Los Angeles RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Los Angeles RPG

Los Angeles
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:14 am
Latest topics
» Да броим до 1000
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyВто Яну 17, 2012 5:10 pm by Кери.

» Паркът "White Labelle"
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyЧет Яну 05, 2012 8:01 pm by Катрин

» Аватара или подписа?
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyЧет Яну 05, 2012 7:49 pm by Катрин

» Асоциации
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyЧет Яну 05, 2012 7:47 pm by Катрин

» Bar 'Corner'
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyПон Яну 02, 2012 4:53 pm by Sophia Hendricks

» ~~One Day~~
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyПон Яну 02, 2012 3:08 pm by Екатерина Харт

» Мадрид 2000 година
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyПет Дек 30, 2011 2:43 pm by Кери.

» Да броим наобратно от 10 000
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyПет Дек 30, 2011 2:33 pm by Кери.

» Алеееееекс Петифъъъъъър манияяяяяяя <3333333
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyПет Дек 30, 2011 2:31 pm by Кери.

Top posters
Катерина Петрова
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyСтарата Църква - Мистик Фолс YtWoLСтарата Църква - Мистик Фолс Empty 
Шарлот Петрова.
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyСтарата Църква - Мистик Фолс YtWoLСтарата Църква - Мистик Фолс Empty 
Катерина Билсан
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyСтарата Църква - Мистик Фолс YtWoLСтарата Църква - Мистик Фолс Empty 
Али
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyСтарата Църква - Мистик Фолс YtWoLСтарата Църква - Мистик Фолс Empty 
Анди.
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyСтарата Църква - Мистик Фолс YtWoLСтарата Църква - Мистик Фолс Empty 
Екатерина Харт
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyСтарата Църква - Мистик Фолс YtWoLСтарата Църква - Мистик Фолс Empty 
Катрин
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyСтарата Църква - Мистик Фолс YtWoLСтарата Църква - Мистик Фолс Empty 
Alison O'Conner
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyСтарата Църква - Мистик Фолс YtWoLСтарата Църква - Мистик Фолс Empty 
Erin Silver
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyСтарата Църква - Мистик Фолс YtWoLСтарата Църква - Мистик Фолс Empty 
Сайръс Гримел
Старата Църква - Мистик Фолс EmptyСтарата Църква - Мистик Фолс YtWoLСтарата Църква - Мистик Фолс Empty 
Гласувайте за нас
Старата Църква - Мистик Фолс Bg_top10

 

 Старата Църква - Мистик Фолс

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Сайръс Гримел
Вампир
Вампир
Сайръс Гримел


Брой мнения : 65
Points : 68
Join date : 26.12.2011

Старата Църква - Мистик Фолс Empty
ПисанеЗаглавие: Старата Църква - Мистик Фолс   Старата Църква - Мистик Фолс EmptyПон Дек 26, 2011 4:56 pm

Лукава нощ. Студен и влажен въздух. Анди тичаше с всичка сила, а Сайръс дори не се напрягаше. Момчето искаше да се нахрани най накрая обилно. Охх..колко дълго чакаше този момент. Но нещо го спря..Какво?! Съвестта ми ли се обажда, мислеше си той. Но не момичетата за нищо на света не биха му се изплъзнали. Сайръс обичаше да си играе с играчките си..пардон..с жертвите си. Изведнъж му хрумна блестяща идея. Вампирът реши, че ще е по-добре да пресрещне Андрея. Все пак той се описваше като доста хитра и лукава личност.
Как можа Сайръс?? Изплаши Анди до смърт..
Когато момчето се озова пред нея започна да я омайва с красивите си очи, в които Андрея се разтапяше.
- Какво става, Анди? Да не би да се уплаши от мен? Знаеш че нищо лошо няма да ти сторя. Бъди спокойна! - В момента в който той и каза да бъде спокойна, той започна да я целува страстно, както никога до сега. Още малко..малко остана зъбките му да се появят и да ги забие в нежната и' кожа, но преди това да стане Анди взе думата..
Върнете се в началото Go down
Анди.
Вампир
Вампир
Анди.


Брой мнения : 152
Points : 193
Join date : 02.12.2011

Старата Църква - Мистик Фолс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата Църква - Мистик Фолс   Старата Църква - Мистик Фолс EmptyПон Дек 26, 2011 6:21 pm

Луната се издигаше над дърветата. Ослепителната и' светлина следеше всичко около нея като хеликоптер. С леки и тромави стъпки Анди бягаше все напред. От русата коса на Дестини се виждаше само сянката напред а пък Джинджър отдавна бе изчезнала в сенките. Крака на Анди се плъзна под един корен и политна напред. По навик след паданетостана и си оправи умазаната с кал коса. Странно време да се оправяш Анди - помисли си момичето и веднага спря да си омотава косата на кок. Започна да тича бързо напред. Ако я погледнеше някой от приятелите й щеше да си изяде шапката. Винеги бе толкова подредена а сега клинът и' от мрежички се беш скъсал и една част всеки момент сигорно щеше да падне от краката и' и да се плюсне отново в калта. Косата и' бе слъстена на хиляда кълба а пък шортите и бяха опръскани с кал и кръв. Вървеше боса по бурените защото токчетата и бях изпадали удавна. Изведнъж пред нея се появи Сайръс. Сините му очи бляснаха и всичко около Анди все-едно умря. Останаха само Анди и Сай.
- Какво става, Анди? Да не би да се уплаши от мен? Знаеш че нищо лошо няма да ти сторя. Бъди спокойна! - когато Анди чу гласа му и и' олекна и щом произрече " спокойна " я задърпа към себе си и започна да я целува. Анди не се одръпна и продължи. Страстта се разгорещи. " Всичко е наред само си въобразявах " - помисли си тя. Сай започна да я целува надолу. Надолу .. надолу и стигна до вратът. Вмомента обаче когато го стигна Анди се отдръпна още в шок.
- М .. не аз аз трябва да си тръгвам извинявай Сай аз .. аз трябва да намера Деси и Джи чао .. - но вмомента щом тръгна към тях Сай я хвана за ръката ...


Последната промяна е направена от Анди. на Вто Дек 27, 2011 11:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Сайръс Гримел
Вампир
Вампир
Сайръс Гримел


Брой мнения : 65
Points : 68
Join date : 26.12.2011

Старата Църква - Мистик Фолс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата Църква - Мистик Фолс   Старата Църква - Мистик Фолс EmptyПон Дек 26, 2011 6:48 pm

Анди ми отказа?! Тя ми отказа, си мислеше Сайръс леко объркан. За първи път Анди успя да му откаже. Това бе много голям напредък. Най-накрая момичето се вразуми, но втори път ако той я бе целунал тя вече щеше да е хипнотизирана от страстта, която изхвърчаше от него.
Сай се опитваше да я разтопи в прегръдките си, но изведнъж той загуби вяра. Започна да си мисли, че Анди знае, че той не я обича. Не, отсече той в мислите си. Сайръс започна да я успокоява, че приятелките и' са добре. Той приканваше Андрея да остане с него, но тя не отстъпи. Момичето каза, че приятелките и' сигурно вече са при колата и' я чакат. В ума на Сай проблесна светлина която все едно казваше, че Дестини и Джинджър може да му се изплъзнат и той бе принуден да я успокои.
- Спокойно ,Анди, аз ще ги настигна и ще ги успокоя, че няма нищо страшно, а ти ела бавно. Няма нужда да тичаш.
След като той каза това, тръгна отначало бавно колкото да се отдалечи от момичето. След секунда вече бе при приятелките и'. В характера му бе и думата галантен, така че той започна с комплиментите, продължи с флирт и накрая по същия начин източи кръвта на двете момичета. Със страстни целувки по врата, а после с трагичен край.
Момчето премести труповете горе-долу на едно равнище, но имаше място за още един труп. В този момент Анди дойде, а след като видя двете си приятелки започна да пищи.
Върнете се в началото Go down
Анди.
Вампир
Вампир
Анди.


Брой мнения : 152
Points : 193
Join date : 02.12.2011

Старата Църква - Мистик Фолс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата Църква - Мистик Фолс   Старата Църква - Мистик Фолс EmptyПон Дек 26, 2011 7:33 pm

-НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! - изпищях при вида на безжижнената Дестини. Русата и коса бе потъмняла от кръвта а дрехите и бяха придобили червен цвят. До трупа и беше Джинджър нейната червена коса бе станала черна а лицето и' беше ужасяващо. Но най-нараняващото от всичко бе Сай. Той имаше кръв на устата. Погледът му бе насочен право към мен. Изведнъж някой силно ме сграбчи и ме остави някъде. Щом отворих очи видях земята напоена с кръв. Сърце не ми даваше да погледна труповете до мен , знаех че ги има но ако ги видя сама щях да се само убия. Едвам не бях заблеязала кръвта върху устната ми. Грешката ми бе че си облизах устните. Кръвта на Сай нахлу в организма ми ....


Последната промяна е направена от Анди. на Вто Дек 27, 2011 11:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Сайръс Гримел
Вампир
Вампир
Сайръс Гримел


Брой мнения : 65
Points : 68
Join date : 26.12.2011

Старата Църква - Мистик Фолс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата Църква - Мистик Фолс   Старата Църква - Мистик Фолс EmptyВто Дек 27, 2011 10:15 am

Когато видя труповете Анди започна да пищи.Тя го видя точно до приятелките и'. Сай знаеше какво си бе помислила Анди и не искаше да я спира. Тя бе изпаднала в шок. Почти бе изпаднала в безсъзнание. Но все пак Сай трябваше да го направи. Момчето чакаше този миг от години. Е, месеци.
Вампирът искаше отдавна..наистина отдавна да превърне Анди във вампир. Тя се нуждаеше от малко промени в живота.
Така, той я сграбчи. Започна да я успокоява, но тя бе в шок. Сайръс се ядоса и....направо заби зъбите си в нежната и крехка кожа на врата на Андрея. Не и източи цялата кръв. Пийна доста малко от нея, защото Дестини и Джинджър го бяха заситили. Тя бе още в шок, затова не пищеше и не се дърпаше. Сай я премести до двата трупа. За кратко Анди бе мъртва. Тя отвори очи и не искаше да се мръдне, защото знаеше, че е до труповете на приятелките си.
Сайръс остави малко от неговата кръв на устната и'. Някой би си помислил, че това беше доста тъпо, но това бе част от плана на момчето. Тя облиза устната си и кръвта на Сай бе в организъма и'. Вампирът точно това и очакваше. Накратко Анди вече бе вампир. Сайръс бе доволен. Андрея и приятелките и' останаха в дъжда, а Сайръс се изпари. Никой не би искал да е там, дори и извършителя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Старата Църква - Мистик Фолс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата Църква - Мистик Фолс   Старата Църква - Мистик Фолс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Старата Църква - Мистик Фолс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Старата църква
» Мистик Фолс - преди 2 дни

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles RPG :: In the past... :: In the past...-
Идете на: