Los Angeles RPG

Los Angeles

ИндексИндекс  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Съб Дек 03, 2011 9:35 pm
Latest topics
» Да броим до 1000
Вто Яну 17, 2012 5:10 pm by Кери.

» Паркът "White Labelle"
Чет Яну 05, 2012 8:01 pm by Катрин

Чет Яну 05, 2012 7:49 pm by Катрин

» Асоциации
Чет Яну 05, 2012 7:47 pm by Катрин

» Bar 'Corner'
Пон Яну 02, 2012 4:53 pm by Sophia Hendricks

» ~~One Day~~
Пон Яну 02, 2012 3:08 pm by Екатерина Харт

» Мадрид 2000 година
Пет Дек 30, 2011 2:43 pm by Кери.

» Да броим наобратно от 10 000
Пет Дек 30, 2011 2:33 pm by Кери.

» Алеееееекс Петифъъъъъър манияяяяяяя <3333333
Пет Дек 30, 2011 2:31 pm by Кери.

Top posters
Катерина Петрова

Шарлот Петрова.

Катерина Билсан

Али

Анди.

Екатерина Харт

Катрин

Alison O'Conner

Erin Silver

Сайръс Гримел

Гласувайте за нас

Share | 

Мистик Фолс - преди 2 дни

Go down 
АвторСъобщение
Шарлот Петрова.
Древен вампир
Древен вампир

Брой мнения : 211

ПисанеЗаглавие: Мистик Фолс - преди 2 дни   Сря Дек 28, 2011 4:52 pm

Слънчевите лъчи нежно галеха добре извитото тяло на Шарлот. След това последва леко и палаво парене, беше си цяло чудо, че бе толкова топло през месец Декември.
Момичето отвори очи и се изправи, а до нея имаше още три вампира. Три вампира в безсъзнание, които Шарлот бе използвала като кръвни банки. Не искаше да наранява хората,камо ли да ги убива, за да утоли жаждата си. При положение, че можеше да пие вампирска кръв, за нея нямаше особена значение, беше първороден вампир. Е имаше известна разлика, но...се примиряваше.
Момичето се изправи и избута окървавените тела от леглото си, а те се строполиха на земата, като се чу един голям тласък.
- Мамка му, това ми бяха любимите чаршафи! - каза тя като че ли на себе си и поклати глава, а след това се насочи към банята, за да се оправи. След като се оправи и облече излезе навън, като преди това изкара трите вампира извън жилището си. Остави ги в гората, за да не може никой да ги намери. Е не бяха мъртви, бяха под въздействие и наполовина с източена кръв. Особено не бе в неин интерес, хората да узнаят, че има първородни вампири.
След като ги остави се насочи към старата църква, това място винаги я успокояваше, по кой знае каква причина.

Върнете се в началото Go down
http://stars-rpg.bulgarianforum.net/
Емили Фийлдс
Призрак
Призрак

Брой мнения : 26

ПисанеЗаглавие: Re: Мистик Фолс - преди 2 дни   Сря Дек 28, 2011 5:04 pm

Днес беше необикновен ден, усещах, че нещо ще се случи..може би беше просто, защото бях тъжна.. както винагио когато бях тъжна си имах определени места, на които отивах, за да размисля добре... изкъпах се, облякох се, оправих си косата, гримирах се леко, както винаги взех ключовете на колата ми и потеглих към гората... в такива моменти винаги ходех в старата църква.. марак и там да беше зловещо беше някакси успокояващо.. влязох и седнах на една от пейките.. нямаше никой наоколо.. поне трябваше да няма никого, избеднъж чух някакъв шум... някакъв странен шум, първоначално си помислих, че е животно, но след това нещото влезе в църквата... движеше се прекалено бързо , за да определя какво е... приличаше на човешка фигура, но това беше нелепо, невъзможно е някой човек да се движи толкова бързо... освен ако не беше вампир... но не градските легенди не е възможно да са верни... изобщо не е възможно... това се случва само по филмите .. с момичето и убийството и така нататък, това не е възможна да се случва на мен.. просто, защото няма свръхестествени същества... просто, защото няма... бях се паникьосала, когато изведнъж нещо ме удари... след това изпаднах в безсъзнание...
Върнете се в началото Go down

Мистик Фолс - преди 2 дни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1