Los Angeles RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Los Angeles RPG

Los Angeles
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:14 am
Latest topics
» Да броим до 1000
Bar 'Corner' EmptyВто Яну 17, 2012 5:10 pm by Кери.

» Паркът "White Labelle"
Bar 'Corner' EmptyЧет Яну 05, 2012 8:01 pm by Катрин

» Аватара или подписа?
Bar 'Corner' EmptyЧет Яну 05, 2012 7:49 pm by Катрин

» Асоциации
Bar 'Corner' EmptyЧет Яну 05, 2012 7:47 pm by Катрин

» Bar 'Corner'
Bar 'Corner' EmptyПон Яну 02, 2012 4:53 pm by Sophia Hendricks

» ~~One Day~~
Bar 'Corner' EmptyПон Яну 02, 2012 3:08 pm by Екатерина Харт

» Мадрид 2000 година
Bar 'Corner' EmptyПет Дек 30, 2011 2:43 pm by Кери.

» Да броим наобратно от 10 000
Bar 'Corner' EmptyПет Дек 30, 2011 2:33 pm by Кери.

» Алеееееекс Петифъъъъъър манияяяяяяя <3333333
Bar 'Corner' EmptyПет Дек 30, 2011 2:31 pm by Кери.

Top posters
Катерина Петрова
Bar 'Corner' EmptyBar 'Corner' YtWoLBar 'Corner' Empty 
Шарлот Петрова.
Bar 'Corner' EmptyBar 'Corner' YtWoLBar 'Corner' Empty 
Катерина Билсан
Bar 'Corner' EmptyBar 'Corner' YtWoLBar 'Corner' Empty 
Али
Bar 'Corner' EmptyBar 'Corner' YtWoLBar 'Corner' Empty 
Анди.
Bar 'Corner' EmptyBar 'Corner' YtWoLBar 'Corner' Empty 
Екатерина Харт
Bar 'Corner' EmptyBar 'Corner' YtWoLBar 'Corner' Empty 
Катрин
Bar 'Corner' EmptyBar 'Corner' YtWoLBar 'Corner' Empty 
Alison O'Conner
Bar 'Corner' EmptyBar 'Corner' YtWoLBar 'Corner' Empty 
Erin Silver
Bar 'Corner' EmptyBar 'Corner' YtWoLBar 'Corner' Empty 
Сайръс Гримел
Bar 'Corner' EmptyBar 'Corner' YtWoLBar 'Corner' Empty 
Гласувайте за нас
Bar 'Corner' Bg_top10

 

 Bar 'Corner'

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Шарлот Петрова.
Древен вампир
Древен вампир
Шарлот Петрова.


Брой мнения : 211
Points : 284
Join date : 02.12.2011

Bar 'Corner' Empty
ПисанеЗаглавие: Bar 'Corner'   Bar 'Corner' EmptyСъб Дек 03, 2011 10:41 am

Bar 'Corner' 600Corner-Bar-3
Върнете се в началото Go down
http://stars-rpg.bulgarianforum.net/
Sophia Hendricks
Хибрид
Хибрид
Sophia Hendricks


Брой мнения : 19
Points : 14
Join date : 26.12.2011

Bar 'Corner' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar 'Corner'   Bar 'Corner' EmptyЧет Дек 29, 2011 8:37 pm

София вървеше без посока по улиците на малкото градче. Просто ходеше, сложила ръце в джобовете на якето си и оглеждаше заведенията, къщите и всичко, което случайно попаднеше пред погледа 'и. Имаше доста хора по улиците, които се въртяха по нея след като тя ги подминеше. По - младите все още ги ловеше треската от новото момиче в града. Продължаваха да шушукат един на друг какво били ''разбрали'' за София от ''надежден'' източник, който бил ''познавал'' Софи от преди. Всеки път щом Ес чуеше някой да говори зад гърба 'и за нея, измисляйки си някаква случка, за който се кълнеше с живота си, че е истина, на Софи 'и идваше да се засмее толкова силно и неудържимо, но някак си не го правеше, а просто се подсмихваше и клатеше леко глава. Да, много откачени истории се разнасяха за нея в градчето, от които нито една не беше истина. Може би жителите просто си търсеха занимание или се опитваха да направят деня си по - интересен, разправяйки си истории за Хендрикс и обсъждайки я. Но всичко това щеше да отмине след няколко дни, София не се и съмняваше. Нямаше нужда да прави абсолютно нищо. На жителите щеше да им омръзне или щеше да се намери нов жител, за който да се говори повече.
София можеше да чуе всичко, което се говореше зад гърба 'и. Все пак е вампир.
Възрастните минувачи се чудеха на къде ли бе тръгнала вечерта да обикаля града. Живели са тук повече и бяха наясно какви същества имаше в града. Единствената грешка, която правеха беше, че си мислеха, че Софи не знае. Но тя бе запозната с тези неща. Приятелките 'и я бяха информирали много добре. Софи просто продължаваше да ходи и да се оглежда наляво и надясно, търсейки някое място, на което се продаваше алкохол и беше шумно, в случай, че някое същество започнеше да 'и лази по нервите. Можеше да не се ядосваше лесно, но в последните няколко нощи, прекарани от София в някой бар, винаги се намираха пияни прасета, мислейки си, че тази вечер ще ги огрее.
Погледът 'и спря на надписа на бар Corner. Ес само се подсмихна и се обърна натам. Закрачи към бара и влезе. Чу се лек тропот от токовете и и София елегантно се запъти към бара, като всички 'и правеха път да мине.
- Уиски. - Софи се подпря на бара, поръчвайки си алкохол на бара.
Обърна се на другата страна, облегна се на лакти на бара. Сиво - вините 'и очи зашариха по тълпата наоколо, докато тя чакаше чашата с алкохол.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 14
Points : 1
Join date : 23.12.2011

Bar 'Corner' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar 'Corner'   Bar 'Corner' EmptyЧет Дек 29, 2011 8:51 pm

Почти всичко в някой нов град ме дразнеше.Хората,"храната",дори и самият "полъх" на ново.Всички бяха толкова дразнещо дружелюбни,когато не те познаваха и не знаеха що за въпрос ставаше.Мисълта,че можех да изкормя всеки един от тези дразнеща същества ми вдъхваше малка надежда за интересно съжителство.Вечерта отново настъпи и след кратка закуска след,като станах реших да излезна малко в града.Спането ми се отразяваше доста добре,особено ако е през деня и без това нямаше какво толкова за правя.Облякох една черна риза,като леко я разкопчах,черни дънки и колан и излязох без много да мисля къде ще отида тази вечер.Бях с колата и само оглеждах къде ще е днешното ми заведение.Спрях се на случаен принцип.Разбира се беше бар,дори не погледнах как се казваше,а направо влязох все едно съм си в нас,а и така се чувствах.Проправих си път през тълпата и стигнах до бара.Седнах на един от столовете и поръчах направо.
-Едно двоино и по бързичко...-Казах на барманката с лека усмивка.Днес беше препълнено,явно някой имаше празник,а и за това ми се бавеше поръчката около 5 минути.Накрая се ядосах и влязох зад бара.
-Ходи си вземи една почивка слънце..-Въздействах и и посегнах към една от бутилките наредени на бара.Сложих стъклена чаша на плота и си сипах,като още държах бутилката в ръката си и изпих на екс течността.
-За сметка на заведението.-Казах си и понечих да си сипя още едно,когато забелязах някакво момиче да ме гледа.
-Още един недоволен клиент предполагам?-Попитах,докато си сипвах,но не поглеждах към нея.
-Нека да са 2 за сметка на заведението.-Казах с лукава усмивка и подадох една от пълните бутилки.

Върнете се в началото Go down
Sophia Hendricks
Хибрид
Хибрид
Sophia Hendricks


Брой мнения : 19
Points : 14
Join date : 26.12.2011

Bar 'Corner' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar 'Corner'   Bar 'Corner' EmptyЧет Дек 29, 2011 9:30 pm

София седеше облегнала се на бара с лакти, гледайки всички хора и същества в бара. Някой от тях изпитваха удоволствие, други притеснение, трети се чудеха как да прецакат другарчето си и да се чупят от тук, отивайки на някакво по - грандиозно парти. София можеше да каже много неща за съществата и обикновените хора само по вида на аурата им, която благодарение на сукубуса в себе си можеше да види. Погледа 'и се спря на една двойка на дансинга срещу нея и само като видя аурите им 'и 'и се прииска никога да не беше спирала погледа си там. Бързо се обърна към бара, посягайки към питието си.. което все още не беше сервирано. Добре, знаеше, че имаше малко отвеяни от вихъра бармани, но Софи чакаше вече около шест минути и все още не бе получила питието си.
Обърна поглед към мястото, на което по принцип седеше барманката, но нея вече я нямаше. На нейно място се бе настанил строен мъж, който пиеше на екс течността в чашата си. Не изглеждаше като барман по простата причина, че беше вампир, който беше чакал питието си дълго време, докато не му е писнало и не е взел нещата в свои ръце. Както вече споменах Софи можеше да каже много неща, виждайки само аурата на събеседника си. А в случая пред нея седеше вампир.
София протегна ръката си и хвана здраво бутилката, която вампирът 'и бе подал. Седна по - удобно на стола, кръстоса крака и постави бутилката в скута си, само за да я отвори. След това отпи голяма глътка от бутилката.
- Точно това, от което се нуждаех. - Остави бутилката на бара до нея и се обърна към вампира. - София. - представи се на бързо.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 14
Points : 1
Join date : 23.12.2011

Bar 'Corner' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar 'Corner'   Bar 'Corner' EmptyПет Дек 30, 2011 1:27 pm

Момичето се представи.Казваше се София.
-Хубаво име.Аз съм Деймън.Новият барман.-Пошегувах се с половин усмивка.
Докато отпивах от чашата се подпрях на бара.
-Ето и поредният банален въпрос.Какво те води насам сама?В тази мрачна нощ.-Казах уж иронично.
-Освен,ако не си от онези страшни чудовища за които са ни разказвали,като малки?-Леко повдигнах уста безгрижно,докато оглеждах бара.Беше поредното невзрачно местенце за пияни дечурлига,които си изживяват детството в алкохол,секс и хвърляне на пари...не чакай...това е моят живот.
-От къде си Софи?-Подхвърлих,след не толкова задълбочените ми мисли.Не обичах да размишлявам за глупостите,които съм извършвал.
Върнете се в началото Go down
Sophia Hendricks
Хибрид
Хибрид
Sophia Hendricks


Брой мнения : 19
Points : 14
Join date : 26.12.2011

Bar 'Corner' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar 'Corner'   Bar 'Corner' EmptyПон Яну 02, 2012 4:53 pm

София се засмя с медения си глас. Чудовище. О, да, определено бе чудовище. Не считаше себе си за някакъв вид същество, а смесица между две такива. Истинско чудовище, което някой си човек с откачен мозък бе нарекъл хибрид. Чудовище, което онзи проклет вампир бе направил от нея. Беше си 'и идеално само като сукубус. Щеше да умре по времето на фараоните, ако продължаваше да се хранеше толкова често с жизнената енергия на хората и щеше да е повече от доволна. Но не. Клаус трябваше да я направи в нещо като себе си. Трябваше да я направи вампир, след което да я държи векове наред като своя робиня. А само като Софи се замислеше, че можеше да го убие ако брат 'и не се беше намесил, щеше да предотврати толкова много мъчения.. Не, всъщност това много не я интересуваше. Важното беше, че щеше да си отмъсти. Не, че не харесваше да бъде вампир или сукубус, но да си и двете на едно не е никак лесно и е адски мъчително.
- Нещо такова. - каза тихо.
Обърна се към шишето, взе го и отпи от него голяма глътка. По - голяма и от предишната. Присви съвсем леко очи и повдигна синия си студен поглед към Деймън.
- Насам ме води жаждата от алкохол. - отговори просто София. - Някои неща просто с разсейване или мизерни опити за забравяне не минават. - подсмихна се.
- Аз съм от доста далеч. - наистина си беше така.
Мястото, на което беше родена и самата година бяха доста далеч от сегашното време. Много, много, много далеч. Едва ли бихте повярвали, ако тя ви кажеше на колко всъщност години е и къде е родена.
- Предполагам, че ти си тукашен? - отпи от бутилката с алкохол. - И си дошъл просто ей така за алкохол и може би за похапване. Познах ли? - засмя се.
Ако беше вампир Софи предполагаше, че той щеше да разбере, че тя не е обикновен човек. Поради тази причина нямаше никакъв смисъл да крие, че знае, че Деймън е вампир.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Bar 'Corner' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar 'Corner'   Bar 'Corner' Empty

Върнете се в началото Go down
 
Bar 'Corner'
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles RPG :: Градът :: Дискотеки, барове и клубове :: Барове-
Идете на: