Los Angeles RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Los Angeles RPG

Los Angeles
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:14 am
Latest topics
» Да броим до 1000
Паркът "White Labelle"  EmptyВто Яну 17, 2012 5:10 pm by Кери.

» Паркът "White Labelle"
Паркът "White Labelle"  EmptyЧет Яну 05, 2012 8:01 pm by Катрин

» Аватара или подписа?
Паркът "White Labelle"  EmptyЧет Яну 05, 2012 7:49 pm by Катрин

» Асоциации
Паркът "White Labelle"  EmptyЧет Яну 05, 2012 7:47 pm by Катрин

» Bar 'Corner'
Паркът "White Labelle"  EmptyПон Яну 02, 2012 4:53 pm by Sophia Hendricks

» ~~One Day~~
Паркът "White Labelle"  EmptyПон Яну 02, 2012 3:08 pm by Екатерина Харт

» Мадрид 2000 година
Паркът "White Labelle"  EmptyПет Дек 30, 2011 2:43 pm by Кери.

» Да броим наобратно от 10 000
Паркът "White Labelle"  EmptyПет Дек 30, 2011 2:33 pm by Кери.

» Алеееееекс Петифъъъъъър манияяяяяяя <3333333
Паркът "White Labelle"  EmptyПет Дек 30, 2011 2:31 pm by Кери.

Top posters
Катерина Петрова
Паркът "White Labelle"  EmptyПаркът "White Labelle"  YtWoLПаркът "White Labelle"  Empty 
Шарлот Петрова.
Паркът "White Labelle"  EmptyПаркът "White Labelle"  YtWoLПаркът "White Labelle"  Empty 
Катерина Билсан
Паркът "White Labelle"  EmptyПаркът "White Labelle"  YtWoLПаркът "White Labelle"  Empty 
Али
Паркът "White Labelle"  EmptyПаркът "White Labelle"  YtWoLПаркът "White Labelle"  Empty 
Анди.
Паркът "White Labelle"  EmptyПаркът "White Labelle"  YtWoLПаркът "White Labelle"  Empty 
Екатерина Харт
Паркът "White Labelle"  EmptyПаркът "White Labelle"  YtWoLПаркът "White Labelle"  Empty 
Катрин
Паркът "White Labelle"  EmptyПаркът "White Labelle"  YtWoLПаркът "White Labelle"  Empty 
Alison O'Conner
Паркът "White Labelle"  EmptyПаркът "White Labelle"  YtWoLПаркът "White Labelle"  Empty 
Erin Silver
Паркът "White Labelle"  EmptyПаркът "White Labelle"  YtWoLПаркът "White Labelle"  Empty 
Сайръс Гримел
Паркът "White Labelle"  EmptyПаркът "White Labelle"  YtWoLПаркът "White Labelle"  Empty 
Гласувайте за нас
Паркът "White Labelle"  Bg_top10

 

 Паркът "White Labelle"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Катрин
Хибрид
Хибрид
Катрин


Брой мнения : 97
Points : 99
Join date : 29.11.2011
Age : 31

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyПет Дек 02, 2011 6:03 pm

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Катрин
Хибрид
Хибрид
Катрин


Брой мнения : 97
Points : 99
Join date : 29.11.2011
Age : 31

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyПет Дек 02, 2011 6:48 pm

Паркът беше едно от най-красивите места в града. И както на всяко друго място, тук цареше оживление и веселост. Винаги имаше малки деца, който чуруликаха и се смееха весело, играеха си и създаваха настроение и у другите посетители.
Много харесвам това място, сред природата се чувствам като у дома, особено когато около мен има толкова много хора.
Разхождах се по алеите, наслаждавайки се на чистата и естествена красота на това място, когато видях пред мен да върви едно момиче. Надявах се да попадна на сговорчив човек, с когото да разменя няколко приказки, да завържем приятелство.
- Здравей. - казах иззад нея и вероятно малко я стреснах. - Извинявай, аз съм Катрин и бих искала да се запознаем.
Надявах се да няма нищо против.
Върнете се в началото Go down
Анди.
Вампир
Вампир
Анди.


Брой мнения : 152
Points : 193
Join date : 02.12.2011

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyПет Дек 02, 2011 7:15 pm

Старата качулка жулеше лицето на Андреа а кецовете я убиваха. Очилата я дразнеха а кожата й пареше. Накратко не беше в настроение. Беше ужасно гладна, Вчера не беше сложила и капчица кръв в остата и се чустваше ужасно. Крачеше бавно по слънчевите алеи и се клатушкаше от време на време. Беше й ужасно не не можеше да посегне към чантата с дрога пред толкова много хора. Реши да продължи и да завие някъде по пътя в някоя заблудена уличка където нямаше много хора. Пред нея се разхождаше самоуверено момиче с дигната глава. Явно и харесваше това място. На Андреа и се повдигаше. Толкова много слънце .. Въздухът бе чист. Не и беше по стила да се възхищава на природата. Е преди беше. Още си спомняше преди той да я превърне как обичаше да се разхожда по слънчеви поляни. Но сега не можеше. Слънцето щеше да я изгори. Изведнъж момичето спря на половината път. То се обърна към Андреа и я заговори. Стресна я и замалко Андреа да загуби контрол. Представи се. Обърна се към нея. Огледа я и с никаква емоция на лицето каза:
- Здравей , аз съм Андреа - на р'то потрепери и момичето я изгледа странно. Сигорно мислеше че е пияна ... - Нямам нищо против! С зла усмивка на лицето и каза. Тъмо да похапне малко! Андреа седна на една пейка и момичето я последва. Минутка милчание .. после две ...
Върнете се в началото Go down
Катрин
Хибрид
Хибрид
Катрин


Брой мнения : 97
Points : 99
Join date : 29.11.2011
Age : 31

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyПет Дек 02, 2011 7:34 pm

С две думи момичето, което заговорих май изобщо не беше в настроение. Изглеждаше отегчена от живота, сякаш изобщо не й се искаше да е тук.
Времето беше хубаво, грееше слънце, на небето нямаше и облаче, а събеседничката ми седеше с дебел суичър и нахлупила качулка. Не й ли беше топло?
И в същия този момент ми светна, май попаднах на вампир, който няма защита от слънцето.
Да, ако бях на нейно място сигурно и аз щях да съм в толкова лошо настроение.
- Приятно ми е да се запознаем, Андреа. Сигурно живееш тук от години?
Бях почти сигурна, че не е разпознала вълчето ми състояние, което щеше да рече, че мога да блъфирам.
- Интересно ми е какви същества се подвизават тук? Защото съм чувала доста истории за това място. - подметнах, оглеждайки се наоколо.
Днес тук беше доста спокойно, а ние се намирахме на една пейка под сянката на една много разклонена топола.
Върнете се в началото Go down
Екатерина Харт
Вампир
Вампир
Екатерина Харт


Брой мнения : 100
Points : 97
Join date : 30.11.2011

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyПет Дек 02, 2011 8:31 pm

Тъкмо се преместих в този град и трябваше да си намеря апартамен.Но за сега ще остана известно време в хотела,точно сега не ми е до това.Реших да разгледам малко града.Започнах да обикалям по улиците като виждах различни хора е имаше такива,които не са точно хора ами са вампири като мен или върколаци,вещици и т.н...Стигнах до един парк,реших да се поразходя малко в него може пък да срещна някой приятен човек,с който да се сприятеля.Тръгнах по една от пътечките и видях едни две момичета,които седяха на една пейка.Веднага усетих,че едната от тях е вампир.Като гледам тя няма пръстен против слънцето,защото беше с суичер и очила.Аз се радвам,че поне имам такъв.Реших да отида и да ги заговоря.
-Здравейте.
Застанах до тях и им се усмихнах с приятелска усмивка.Надявам се да не им се сторя много нахална.
Върнете се в началото Go down
Катрин
Хибрид
Хибрид
Катрин


Брой мнения : 97
Points : 99
Join date : 29.11.2011
Age : 31

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyПет Дек 02, 2011 8:44 pm

Докато не спирах да говоря и евентуално да засилвам главоболието на Андреа, към нас се приближи приятно на вид момиче и ни заговори, усмихвайки се.
- Здравей, присъедини се към нашата малка компания. - предложих, като й се усмихнах в отговор. - Между другото аз съм Катрин, приятно ми е да се запознаем. А това е Андреа. - обърнах се към нея, а тя кимна в отговор.
Наистина много се надявах да си допаднем и да се сприятелим, защото и двете ми изглеждаха много приятни момичета. Въпреки че имаше още нещо общо между тях, споделяха една и съща раса, вампирска.
- Тъкмо питах какви други същества се подвизават в този град, ти може би знаеш? Чувала съм много истории за това градче и неговите обитатели, но никога не съм срещала такива.
Съвсем умело блъфирах с цел опознаване на мястото и поддържане на разговора, разбира се. Винаги има какво да се каже по тази тема.
Върнете се в началото Go down
Екатерина Харт
Вампир
Вампир
Екатерина Харт


Брой мнения : 100
Points : 97
Join date : 30.11.2011

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyПет Дек 02, 2011 8:53 pm

-Аз съм Екатерина.
Разбрах,че Катрин е върколак,но реших да си замълча за сега.
-Ами...не знам аз тъкмо дойдох в този град и не съм чувала за такива истории.
Опитах се да изглеждам убедителна в думите си.
Не исках никой да се плаши от мен като чуе,че съм вампир.Все пак не всички вампири са чудовища,нали така?Надявам се и другото момиче да не е като онези,които убиват наред.Е, и на мен ми се случва да убия някой,но просто няма как все пак се опитвам да не го правя.
-Сигурна са измислици.
Направих се,че не вярвам в тези неща и че съм просто един обикновен човек,но това съвсем не е така...На Андреа в момента изобщо не и е лесно и се надявам да не нападне никой,защото ще стане лошо.
-Вие от колко време живеете в този град?
Погледнах първо към Кат,а после към Анди в очакване на отговор.

Върнете се в началото Go down
Катрин
Хибрид
Хибрид
Катрин


Брой мнения : 97
Points : 99
Join date : 29.11.2011
Age : 31

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyПет Дек 02, 2011 9:23 pm

- Екатерина е красиво и звучно име....
Чудесно, тя беше избрала да играе същата игра като мен. Е, бях сигурна в едно вампирите се усещат помежду си. Погледнах Кат, а след това и Анди. Да,знаеха една за друга, но в това нямаше нищо лошо. Лошото щеше да е ако разберат моята тайна, но да се надяваме, че засега е запазена.
- Да сигурно си права, може да са измислица. - съгласих се, уверявайки ги, че наистина вярвам в това. Засега всичко върви по план.
Всеки играеше някаква игра, по свои собствени правила. Всеки лъже, но май всички знаят това.
- Аз, също като теб, пристигнах скоро. Но се надявам да се задържа повечко. Откъде каза, че идваш? - много ми беше интересно, тъй като името й не е от често срещаните.
Върнете се в началото Go down
Christian Brody
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Christian Brody


Брой мнения : 12
Points : 13
Join date : 02.12.2011
Age : 30
Местожителство : Където си поискам, когато си поискам. Абе уу... Катерина Петрова

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyПет Дек 02, 2011 9:37 pm

Беше събота, успах се доста, но все пак се събудих към 10 и 30 часа. Излежавах се, обожавах това чувства да усещам топлината и уюта на леглото си ,което беше доста голямо. Станах и отидох в кухнята. Сложих малко прясно мляко в една купичка и мюсли със сушени плодове в нея. На бързо я изядох и отидох да се облека. Катрин я нямаше вкъщи. Затова оставих бележка, на която пишеше:
,,Кат, отивам да бягам, ако има нещо - звънни ми... "
Сложих един от клиновете си и един бял потник и се запътих към парка. Телефона ми беше в ръката заедно с включените слушалки в него, а останалата част от тях беше в ушите ми. Слушам нахъсващи дуп степчета. Бягах около 40 минути и накрая реших да спра малко. Отидох до кафенето там и застанах на барплота до Джош - бармана. Бяхме доста добри приятели, запознахме се покрай бягането ми от 2 години в парка.
Днес времето беше доста слънчево, имаше ужасно много хора, но това на мен не ми пречеше. Нито бях вампир, нито някой, който мрази запознанствата. Бях забелязал как върколак се запознава с новороден вампир и след това към тях се присъединява още един вампир. И трите същества бяха от женски пол. Хмм.. защо и аз да не пробвам късмета си, може да имат нужда от мъжка компания. Но първо определено трябваше да си взема един душ и да се преоблека. За 2 минути бях до нас, взех душ за 5 и се облякох за 3! Дънки и черен потник. Сложих черните кецки на Nike и започнах да си мисля как ще ги заговоря.
Реших просто да отида до тях и да ги поздравя. Когато влязох отново в парка, те ме загледаха, явно ме бяха видяли. Отидох до тях и ги поздравих:
- Здравейте, добра сбирка сте си направили? - нямах въобще предвит индивида им, просто реших да кажа това и да се правя на ударен. Те нямаше как да разпознаят какъв съм аз.. зачаках реакцията им.
Върнете се в началото Go down
Екатерина Харт
Вампир
Вампир
Екатерина Харт


Брой мнения : 100
Points : 97
Join date : 30.11.2011

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyПет Дек 02, 2011 9:52 pm

-И твоето също.
Държах се дружелюбно и се правих,че не знам нищо за свръхестествените същества,но и тя играеше същата роля като мен.Така че ще видим колко време ще издържим така.
-Ами...
Замълчах за момент.
Така сега трябва да подбера всичко както трябва без да се издавам.
-Аз съм от България,но от много време не живея там.Постоянно се местихме с родителите ми.
Малко поизлъгах,но иначе няма как да се прикрия.
Към нас се приближи едно симпатично момче,което одеве го бях забелязала да тича.
-Здрасти.
Когато каза „добра сбирка сте си направили“ малко погледнах объркано,защото първата мисъл,която ми дойде на ум беше „Добра сбирка сме си направили от свръхестествени същества-два вампира и един върколак“,но си въобразявам.Все пак не всички говорят само за това.Обаче усетих,че и той не е нормален човек,но още не мога да разбера какво точно е той,но това е въпрос на време да разбера...
-Аз съм Екатерина.Приятно ми е да се запознаем.
Усмихнах му се мило.
Днес се запознах с доста хора.Е,не сточно хора де.Всъщност в този град все още не съм се запознала с нито един човек.

Върнете се в началото Go down
Катрин
Хибрид
Хибрид
Катрин


Брой мнения : 97
Points : 99
Join date : 29.11.2011
Age : 31

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyПет Дек 02, 2011 10:08 pm

- Благодаря. - отвърнах с усмивка.
Какви актриси бяхме само, но усмивките ми бяха истински. Щастието и радостта не се играят лесно, просто трябва да се почувстват. А аз се радвах, че се запознахме, така че всичко си беше наред.
- България? Да, чувала съм, че там е много красиво, имат забележителна природа, вярно ли е?
Тъкмо зададох поредният си въпрос, с който вероятно вече досаждах на събеседничките си, но наистина много се интересувах коя точно ще загуби играта с криене на тайни или по-точно коя ще се издаде първа.
Както спокойно си седяхме, наблюдавайки се една друга, към нашата скромна компания се присъедини още някой. Гласът, който чух ми се стори познат, затова извърнах поглед в негова посока.
- О, здравей, Крис.
Сега наистина бяхме сбирка от свръхестествени създания, просто не можех да си представя как бихме изглеждали в истинската си форма и на истинските си години. Е, това щеше да си остане загадка.
Върнете се в началото Go down
Christian Brody
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Christian Brody


Брой мнения : 12
Points : 13
Join date : 02.12.2011
Age : 30
Местожителство : Където си поискам, когато си поискам. Абе уу... Катерина Петрова

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyСъб Дек 03, 2011 1:23 pm

Уау.. как така Кат ме помнеше? Направо не можех да повярвам.
- Кат, откога не сме се виждали.. - казах аз като реторично възклицание с пренебрежение, не ми беше особено приятна и без това не обичах върколаците. Все пак природата им беше доста.. опасна, можеха да убият най - добрия си приятел на пълнолуние. - Е, кои са приятелките Ти? - казах аз като си мислех:: ,, Каква глутница от вампири...! " или по - скоро:: ,,Каква сбирщина от свръхестествени същества !... " Мислех си какви ли свръехствени исторйки ще имат вампирчетата или по - точно: на колко ли са години? Интересно щеше да ми е да се запозная с такъв индивид като тях, на че не съм убивал вампири при самозащита. Само трябваше да се замисля и да кажа заклинанието на ум! Така, че можеше да ги предупредя, знаех че кръвта ми е вкусно, но реших да изчакам. Може пък да са дружелюбни, да не са като останалите вампири, които познавам: насилници, извратеняци и доста хитри, ако става въпрос за златната им кръвчица! Измамни кучки и кучи синове, стават такива, след като бъдат превърнати. Рядко се срещат свястни вампири.
Върнете се в началото Go down
Анди.
Вампир
Вампир
Анди.


Брой мнения : 152
Points : 193
Join date : 02.12.2011

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyСъб Дек 03, 2011 3:30 pm

Докато другите разговаряха аз просто си седеях и ги слушах. Не искаж от устата ми да се истъркули някаква глупост особено пред друг вампир. Огледах съществата до неб и веднага разбраж че тук си има магъосник , вампир и върколак ... И най-лошото бе че имаше момче. Най-злите същества на земята. През ялото време го гледах на криво , изучавах го. Естествено че той знаеше за истинската ни същност. Биехме се на очи. Почудих се къде ми бе изчезнал пръстена. Махнах си качулката и усетих смъртна болка в скалпа си което бе странно защото бях мъртва. Зави ми се свят но успях да си я нахлупа отново. Усещах напрежение в хората наоколо особено в Кристян.
- Аз съм Андреа - успях да проговора с мъка и сигорно са си помислили че не съм могла да говора. - Виждам че познаваш Катрин ...
Върнете се в началото Go down
Катрин
Хибрид
Хибрид
Катрин


Брой мнения : 97
Points : 99
Join date : 29.11.2011
Age : 31

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyСъб Дек 03, 2011 5:08 pm

Да, макар и само аз да се превръщах в животно, бях достатъчно проницателна, за да разбера, че с Кристиян не си допадаме.
- Да, доста време мина...
Нямаше смисъл да казвам нещо повече, тъй като нямаше много за казване. С момичетата се запознахме току-що, познавах ги колкото и той.
А в ситуацията, в която попадахме бе меко казано странна. Вампири, върколаци,,, вълшебници. Представям си как изглеждаме отстрани - съвсем обикновени, а каква е работата всъщност.
- Анди, сигурна ли си, че си добре? - попитах момичето с тревожен поглед, докато се чудех как да обясня откъде може да се познавам с магьосник. А може би това щеше да е първата истина, която ще кажа, освен името си.
- Запознахме се, преди известно време. Може би малко след като пристигнах, но и вие ще се опознаете. - Побързах да отклоня темата от себе си.

Върнете се в началото Go down
Екатерина Харт
Вампир
Вампир
Екатерина Харт


Брой мнения : 100
Points : 97
Join date : 30.11.2011

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyСъб Дек 03, 2011 8:55 pm

-Да,наистина в България има забележителна природа.
Продължавахме да се преструваме,че сме нормални хора.Искам да видя кой от всички ни пръв ще се изпусне.Но поне така е забавно,всички да знаем,че другия не е обикновен човек,но да се преструваме.
Когато дойде магьосника забелязах,че с Катрин се познават и са доста близки.Другия вампир побърза и каза:„Виждам че познаваш Катрин ... “.На Анди изобщо не и е лесно в момента надявам се да не е от онези чудовища,а и също се надявам мен да не ме мислят за такава,защото когато някой разбере,че съм вампир веднага си мисли,че искам да му изпия кръвта и че съм някое чудовище.Все пак както има добри и лоши хора,така има и добри и лоши вампири стига да избереш дали искаш да живееш лесен живот като изключиш чувствата си и убиваш наред или пък да се опиташ да водиш нормален живот.
Толкова свръхестествени същества се събрахме на едно място и се преструваме,че сме обикновени хора.Звучи ми някак смешно.
-Та...разкажи ни нещо за теб Крис.
Погледнах към него.
Гледах първа да попитам за това докато успея да помисля какво ще кажа за своята история,за да може да не се изпусна,че съм вампир.


Върнете се в началото Go down
Анди.
Вампир
Вампир
Анди.


Брой мнения : 152
Points : 193
Join date : 02.12.2011

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyСъб Дек 10, 2011 10:44 am

Слушах ги как говорат и се преструват. Лъжат. Мамят. Всички тези думи ми бяха познати. Изведнъж усетих остра болка в корема си. Бях ужасно гладна. Щях да изгуба контрол. Дори и плъх да хапна нямаше да се оправа. Трябваше ми човешка кръв. Огледах се и само изчаках Крис да отговори на въпроси и после щях да се умитам но не можех. Глада се усилваш и усилваше. Тъй като той изобщо не отговори просто си метнах раницата през рамо.
- Омитам се чао!! - извиках докато се отделечавах. Запътих се към вкъщи докато не е разбрал целият град че съм Вампир ...
Върнете се в началото Go down
Катрин
Хибрид
Хибрид
Катрин


Брой мнения : 97
Points : 99
Join date : 29.11.2011
Age : 31

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyСъб Дек 10, 2011 5:10 pm

Както си говорехме, спорехме и всеки играеше своята роля, но в една обща игра, в която се опитвахме да опазим живота и същността си. В един момент видях как Анди леко се сгърчи, а на лицето й се изписа някаква смесица между болка и отвращение и въпреки това остана на мястото си. Усещах някаква вътрешна борба в нея, нямах представа за какво става на въпрос, но я погледнах със съжаление. Или слънцето не й понасяше или беше адски жадна, а в най-лошия случай - и двете.
В един момент всички се умълчахме, докато чакахме отговора на Крис, а в следващият момент едва-едва с периферното си зрение успях да забележа как Анди се изправя неестествено бързо и се отдалечава с думите : " Омитам се, чао".
Тъкмо отворих уста, за да кажа нещо, но тя вече се беше отдалечила прекалено много.
- Какво ли й стана? - продължавах да играя ролята си. - Сигурно й е прилошало...
Върнете се в началото Go down
Екатерина Харт
Вампир
Вампир
Екатерина Харт


Брой мнения : 100
Points : 97
Join date : 30.11.2011

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyПон Яну 02, 2012 2:27 pm

Всеки един от нас продължаваше да играе ролята,че не знае нищо за свръхестествените същества и че не е такова.Не знам до кога ще продължаваме така или защо го правим като всички знаем кой какво същество е,но както и за е.Ще продължаваме,докато някой не се издаде.
Погледнах към Анди,а тя се превиваше от болка.Усещах колко е гладна,но трябва много да внимава ако мисли да напада някой,защото може да се издаде без да иска.Огледах всички и никой не казваше нито дума,явно Крис няма да отговори на въпрос както й да е.В този момент Анди каза само " Омитам се, чао".Мда със сигурност е гладна,а и все пак е ден и има слънце,а тя няма пръстен.Гадно.
-Ами...сигурно и е лошо,поне като я гледам така.
Погледнах към Катрин и й се усмихнах.Няма да спра да играя.Все пак и тя много добре знае какво и е на Анди.
Върнете се в началото Go down
Катрин
Хибрид
Хибрид
Катрин


Брой мнения : 97
Points : 99
Join date : 29.11.2011
Age : 31

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyПон Яну 02, 2012 7:41 pm

Тази игра започваше да ми омръзва, а и какво можехме да загубим след като разкрием актьорите зад ролите си. Какъв беше смисълът да градим познанствата си на лъжи, да се крием зад лъжливите си маски?
Въздъхнах нервно.
- Каква е скапаната причина да се правим на клоуни, не знам. Но всеки тук знае, че съм хибрид, както аз самата знам, че до мен седят вампир и магьосник, а току-що се разделихме с другия вампир.
Сега се чувствах малко на показ, но не ми пречеше да кажа каква съм.
Върнете се в началото Go down
Екатерина Харт
Вампир
Вампир
Екатерина Харт


Брой мнения : 100
Points : 97
Join date : 30.11.2011

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyВто Яну 03, 2012 5:54 pm

Ох...ако някой не се изпусне накрая аз ще го направя.Вече взе да ми писва тази игра и в този момент Катрин започна да говори и се вслушах в думите й и тя точно това направи.Разгиле беше време.
-Ох...поне някой го направи.Писна ми тази игра,пък и аз не знам защо играехме,но знам,че беше глупаво.
Въздъхнах.
Всякаш камък ми падна от сърцето,тази игра наистина ми дотегна.
Върнете се в началото Go down
Катрин
Хибрид
Хибрид
Катрин


Брой мнения : 97
Points : 99
Join date : 29.11.2011
Age : 31

Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  EmptyЧет Яну 05, 2012 8:01 pm

Още от самото начало трябваше да си кажем всичко, но незнаино защо играехме роли и се криехме зад маски.
- Напълно безмислена беше тази игра, сега можем да започнем на чисто.
Е, поне бяхме казали истинските си имена, а ако не бяхме тогава щеше да е глупаво. Сега можехме да градим едно приятелство или да продължим да се лъжем. Надявах се, че никой от хората... създанията тук не би ме предало.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Паркът "White Labelle"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът "White Labelle"    Паркът "White Labelle"  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Паркът "White Labelle"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Bar White snake

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles RPG :: Градът :: Парк-
Идете на: